O.C. White Co. ALRO6-45-B
Part No.:
ALRO6-45-B
Datasheet:
ALRO6-45-B.pdf
Description:
LAMP MAG 6" LED 3.5 DIO 120V
Shipping
ALRO6-45-B Specifications
Voltage:
120V
Lens Style/Size:
3.5 Diopter (1.88x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Arm:
45.00" (1143.0mm)