O.C. White Co. ALRO6-45-5D-W
Part No.:
ALRO6-45-5D-W
Datasheet:
ALRO6-45-5D-W.pdf
Description:
LAMP MAG 6" LED 5 DIO 120V
Shipping
ALRO6-45-5D-W Specifications
Voltage:
120V
Lens Style/Size:
5 Diopter (2.25x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Arm:
45.00" (1143.0mm)