O.C. White Co. ALRO5-45-W
Part No.:
ALRO5-45-W
Datasheet:
ALRO5-45-W.pdf
Description:
LAMP MAG 5" LED 3.5 DIO 120V
Shipping
ALRO5-45-W Specifications
Voltage:
120V
Lens Style/Size:
3.5 Diopter (1.88x), 5.00" (127.00mm) Diameter
Arm:
45.00" (1143.0mm)