TDK Corporation ALC2012H-381-2P-T05G
Part No.:
ALC2012H-381-2P-T05G
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
ALC2012H-381-2P-T05G.pdf
Description:
CMF, FOR 5G ETHERNET, -40~85C
Shipping
ALC2012H-381-2P-T05G Specifications
Manufacturer:
TDK Corporation
Package/Case:
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type:
Signal Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
380 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
300mA
Voltage Rating - DC:
500mOhm
Voltage Rating - AC:
20V
Operating Temperature:
Ratings:
-40°C ~ 85°C