Altech Corporation AFF-4020B-120VAC
Part No.:
AFF-4020B-120VAC
Manufacturer:
Altech Corporation
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
AFF-4020B-120VAC.pdf
Description:
FILTER FAN 120VAC 169CFM 026A 26
Shipping
AFF-4020B-120VAC Specifications
Manufacturer:
Altech Corporation
Series:
APL
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
115VAC