Altech Corporation AFF-3010G-120VAC
Part No.:
AFF-3010G-120VAC
Manufacturer:
Altech Corporation
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
AFF-3010G-120VAC.pdf
Description:
FILTER FAN 120VAC 65CFM 020A 18W
Shipping
AFF-3010G-120VAC Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Altech Corporation
Series:
APL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
115VAC