Anatech Electronics Inc. AE847B11457
Part No.:
AE847B11457
Package:
Module
Datasheet:
AE847B11457.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 847MHZ MODULE
Shipping
AE847B11457 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
847MHz Center
Bandwidth:
30MHz
Ripple:
0.8dB
Insertion Loss:
2dB
Size / Dimension:
4.488" L x 2.362" W (114.00mm x 60.00mm)
Height (Max):
1.850" (47.00mm)