Anatech Electronics Inc. AE832B10498
Part No.:
AE832B10498
Datasheet:
AE832B10498.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 832MHZ MODULE
Shipping
AE832B10498 Specifications
Frequency:
832MHz Center
Bandwidth:
3.84MHz
Insertion Loss:
4.5dB
Size / Dimension:
17.500" L x 3.000" W (444.50mm x 76.20mm)
Height (Max):
2.250" (57.15mm)