Anatech Electronics Inc. AE8250B10755
Part No.:
AE8250B10755
Datasheet:
AE8250B10755.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 8.25GHZ MOD
Shipping
AE8250B10755 Specifications
Frequency:
8.25GHz Center
Bandwidth:
600MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
2.295" L x 0.583" W (58.30mm x 14.80mm)
Height (Max):
0.748" (19.00mm)