Anatech Electronics Inc. AE765B10956
Part No.:
AE765B10956
Package:
Module
Datasheet:
AE765B10956.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 765MHZ MODULE
Shipping
AE765B10956 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
765MHz Center
Bandwidth:
20MHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
3.307" L x 2.055" W (84.00mm x 52.20mm)
Height (Max):
2.362" (60.00mm)