Anatech Electronics Inc. AE656B11412
Part No.:
AE656B11412
Package:
Module
Datasheet:
AE656B11412.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 656MHZ MODULE
Shipping
AE656B11412 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
656MHz Center
Bandwidth:
84MHz