Anatech Electronics Inc. AE647B11853
Part No.:
AE647B11853
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module
Datasheet:
AE647B11853.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 647MHZ MODULE
Shipping
AE647B11853 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Series:
Package/Case:
Module
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Frequency:
647MHz Center
Bandwidth:
10MHz