Anatech Electronics Inc. AE3750N2263
Part No.:
AE3750N2263
Package:
Module
Datasheet:
AE3750N2263.pdf
Description:
RF FILTER BAND STOP 3.75GHZ MOD
Shipping
AE3750N2263 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
3.75GHz Center
Bandwidth:
900MHz