Anatech Electronics Inc. AE3150B11713
Part No.:
AE3150B11713
Package:
Module
Datasheet:
AE3150B11713.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 3.15GHZ MOD
Shipping
AE3150B11713 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
3.15GHz Center
Bandwidth:
500MHz