Anatech Electronics Inc. AE30B11418
Part No.:
AE30B11418
Package:
Module
Datasheet:
AE30B11418.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 30MHZ MODULE
Shipping
AE30B11418 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
30MHz Center
Bandwidth:
1MHz