Anatech Electronics Inc. AE2574H9869
Part No.:
AE2574H9869
Package:
Module
Datasheet:
AE2574H9869.pdf
Description:
RF FILTER HIGH PASS 2.574GHZ MOD
Shipping
AE2574H9869 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
2.574GHz (Cutoff)
Bandwidth:
126MHz
Filter Type:
High Pass
Ripple:
Insertion Loss:
2dB
Size / Dimension:
8.051" L x 1.555" W (204.50mm x 39.50mm)
Height (Max):
0.748" (19.00mm)