Anatech Electronics Inc. AE2441WN2219
Part No.:
AE2441WN2219
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AE2441WN2219.pdf
Description:
RF FILTER BAND STOP 2.441GHZ MOD
Shipping
AE2441WN2219 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
2.441GHz Center
Bandwidth:
83MHz
Filter Type:
Band Stop
Ripple:
Insertion Loss:
1.5dB
Size / Dimension:
14.803" L x 1.673" W (376.00mm x 42.50mm)
Height (Max):
1.417" (36.00mm)