Anatech Electronics Inc. AE15250B11496
Part No.:
AE15250B11496
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AE15250B11496.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 15.25GHZ MOD
Shipping
AE15250B11496 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
15.25GHz Center
Bandwidth:
200MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
0.25dB
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
5.984" L x 0.937" W (152.00mm x 23.80mm)
Height (Max):
0.512" (13.00mm)