Anatech Electronics Inc. AE127B11872
Part No.:
AE127B11872
Package:
Module
Datasheet:
AE127B11872.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 127MHZ MODULE
Shipping
AE127B11872 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
127MHz Center
Bandwidth:
18MHz