Anatech Electronics Inc. AE12600B11426
Part No.:
AE12600B11426
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AE12600B11426.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 12.6GHZ MOD
Shipping
AE12600B11426 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
12.6GHz Center
Bandwidth:
5.4GHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
0.8dB
Size / Dimension:
1.488" L x 0.571" W (37.80mm x 14.50mm)
Height (Max):
0.394" (10.00mm)