Abracon LLC ACM-21-221M-T
Part No.:
ACM-21-221M-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
ACM-21-221M-T.pdf
Description:
CMC 330MA 2LN 220 OHM SMD
Shipping
ACM-21-221M-T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Abracon LLC
Package/Case:
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type:
Signal Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
220 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
330mA
Voltage Rating - DC:
350mOhm
Voltage Rating - AC:
50V
Operating Temperature:
Ratings:
-40°C ~ 85°C