Panduit Corp ACC62-AT-D0
Part No.:
ACC62-AT-D0
Datasheet:
ACC62-AT-D0.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Shipping
ACC62-AT-D0 Specifications
Opening Size:
0.620" (15.75mm)
Color:
Black
Length:
1.240" (31.50mm)
Width:
1.120" (28.45mm)
Height:
0.650" (16.51mm)