Panduit Corp ACC62-AT-C
Part No.:
ACC62-AT-C
Datasheet:
ACC62-AT-C.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
Shipping
ACC62-AT-C Specifications
Opening Size:
0.620" (15.75mm)
Color:
Natural
Length:
1.240" (31.50mm)
Width:
1.120" (28.45mm)
Height:
0.650" (16.51mm)