Panduit Corp ACC38-AT-C0
Part No.:
ACC38-AT-C0
Datasheet:
ACC38-AT-C0.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE STRIP BLACK ADH
Shipping
ACC38-AT-C0 Specifications
Opening Size:
0.380" (9.65mm)
Color:
Black
Length:
1.000" (25.40mm)
Width:
1.000" (25.40mm)
Height:
0.400" (10.16mm)