OptiFuse ACBP-V-50C
Part No.:
ACBP-V-50C
Datasheet:
ACBP-V-50C.pdf
Description:
CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-V-50C Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V