OptiFuse ACBP-V-40A
Part No.:
ACBP-V-40A
Datasheet:
ACBP-V-40A.pdf
Description:
CIR BRKR 40A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-V-40A Specifications
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V