OptiFuse ACBP-H-50A
Part No.:
ACBP-H-50A
Datasheet:
ACBP-H-50A.pdf
Description:
CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-H-50A Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V