OptiFuse ACBP-H-40C
Part No.:
ACBP-H-40C
Datasheet:
ACBP-H-40C.pdf
Description:
CIR BRKR 40A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-H-40C Specifications
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V