OptiFuse ACBP-H-30A
Part No.:
ACBP-H-30A
Datasheet:
ACBP-H-30A.pdf
Description:
CIR BRKR 30A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-H-30A Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V