OptiFuse ACBP-H-25C
Part No.:
ACBP-H-25C
Datasheet:
ACBP-H-25C.pdf
Description:
CIR BRKR 25A 32VDC AUTO RESET
Shipping
ACBP-H-25C Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V