Anatech Electronics Inc. AB838B904
Part No.:
AB838B904
Datasheet:
AB838B904.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 838MHZ MODULE
Shipping
AB838B904 Specifications
Frequency:
838MHz Center
Bandwidth:
67MHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
6.969" L x 3.583" W (177.00mm x 91.00mm)
Height (Max):
1.969" (50.00mm)