Anatech Electronics Inc. AB8150B1229
Part No.:
AB8150B1229
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB8150B1229.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 8.15GHZ MOD
Shipping
AB8150B1229 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
8.15GHz Center
Bandwidth:
500MHz
Ripple:
0.4dB
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
4.724" L x 1.063" W (120.00mm x 27.00mm)
Height (Max):
0.591" (15.00mm)