Anatech Electronics Inc. AB4750B1239
Part No.:
AB4750B1239
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB4750B1239.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 4.75GHZ MOD
Shipping
AB4750B1239 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
4.75GHz Center
Bandwidth:
1.5GHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
3.543" L x 2.402" W (90.00mm x 61.00mm)
Height (Max):
0.866" (22.00mm)