Anatech Electronics Inc. AB4675B1348
Part No.:
AB4675B1348
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB4675B1348.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 4.675GHZ MOD
Shipping
AB4675B1348 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
4.675GHz Center
Bandwidth:
560MHz
Insertion Loss:
1.5dB
Size / Dimension:
5.728" L x 1.496" W (145.50mm x 38.00mm)
Height (Max):
0.984" (25.00mm)