Anatech Electronics Inc. AB4512B1058
Part No.:
AB4512B1058
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB4512B1058.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 4.512GHZ MOD
Shipping
AB4512B1058 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
4.512GHz Center
Bandwidth:
225MHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
4.670" L x 3.550" W (118.62mm x 90.17mm)
Height (Max):
0.710" (18.03mm)