Anatech Electronics Inc. AB2535B861
Part No.:
AB2535B861
Datasheet:
AB2535B861.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.535GHZ MOD
Shipping
AB2535B861 Specifications
Frequency:
2.535GHz Center
Bandwidth:
70MHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
5.472" L x 2.677" W (139.00mm x 68.00mm)
Height (Max):
1.181" (30.00mm)