Anatech Electronics Inc. AB2447B1091
Part No.:
AB2447B1091
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB2447B1091.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.447GHZ MOD
Shipping
AB2447B1091 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
2.447GHz Center
Bandwidth:
12MHz
Ripple:
0.5dB
Insertion Loss:
2.5dB
Size / Dimension:
10.071" L x 1.496" W (255.80mm x 38.00mm)
Height (Max):
0.984" (25.00mm)