Anatech Electronics Inc. AB2305B993
Part No.:
AB2305B993
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB2305B993.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.305GHZ MOD
Shipping
AB2305B993 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
2.305GHz Center
Bandwidth:
10MHz
Ripple:
0.2dB
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
6.181" L x 5.512" W (157.00mm x 140.00mm)
Height (Max):
1.587" (40.30mm)