Anatech Electronics Inc. AB2262B983
Part No.:
AB2262B983
Package:
Module
Datasheet:
AB2262B983.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.262GHZ MOD
Shipping
AB2262B983 Specifications
Package/Case:
Module
Packaging:
Tray
Frequency:
2.262GHz Center
Bandwidth:
22MHz
Insertion Loss:
2dB
Size / Dimension:
4.843" L x 2.795" W (123.00mm x 71.00mm)
Height (Max):
1.240" (31.50mm)