Anatech Electronics Inc. AB1857B789
Part No.:
AB1857B789
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB1857B789.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 1.857GHZ MOD
Shipping
AB1857B789 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
1.857GHz Center
Bandwidth:
15MHz
Insertion Loss:
2.5dB
Size / Dimension:
4.125" L x 1.500" W (104.78mm x 38.10mm)
Height (Max):
1.000" (25.40mm)