Anatech Electronics Inc. AB1780B715
Part No.:
AB1780B715
Package:
Module
Datasheet:
AB1780B715.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 1.78GHZ MOD
Shipping
AB1780B715 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
1.78GHz Center
Bandwidth:
110MHz
Insertion Loss:
2dB
Size / Dimension:
5.906" L x 4.134" W (150.00mm x 105.00mm)
Height (Max):
1.732" (44.00mm)