Anatech Electronics Inc. AB1747B850-N
Part No.:
AB1747B850-N
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB1747B850-N.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 1.747GHZ MOD
Shipping
AB1747B850-N Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
1.747GHz Center
Bandwidth:
75MHz
Insertion Loss:
0.5dB
Size / Dimension:
4.921" L x 4.685" W (125.00mm x 119.00mm)
Height (Max):
1.654" (42.00mm)