Anatech Electronics Inc. AB1485B1305
Part No.:
AB1485B1305
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AB1485B1305.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 1.485GHZ MOD
Shipping
AB1485B1305 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
1.485GHz Center
Bandwidth:
40MHz
Insertion Loss:
1dB
Size / Dimension:
4.724" L x 2.240" W (120.00mm x 56.90mm)
Height (Max):
1.693" (43.00mm)