ebm-papst Inc. A2D250-AD26-05
Part No.:
A2D250-AD26-05
Datasheet:
A2D250-AD26-05.pdf
Shipping
A2D250-AD26-05 Specifications
Series:
A2D250
Voltage - Rated:
480VAC
Size / Dimension:
Round - 250mm Dia
Width:
83.00mm
Air Flow:
Static Pressure:
0.743 in H2O (185.0 Pa)
Power (Watts):
230W