Amphenol RF A-1PA-137-070B2
Part No.:
A-1PA-137-070B2
Datasheet:
A-1PA-137-070B2.pdf
Shipping
A-1PA-137-070B2 Specifications
Length:
2.756" (70.00mm)
Cable Type:
1.37mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C