Amphenol RF A-1PA-132-610B2
Part No.:
A-1PA-132-610B2
Datasheet:
A-1PA-132-610B2.pdf
Shipping
A-1PA-132-610B2 Specifications
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
1.32mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C