Laird Technologies - Thermal Materials A18444-13
Part No.:
A18444-13
Datasheet:
A18444-13.pdf
Description:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Shipping
A18444-13 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.130" (3.30mm)
Thermal Conductivity:
7.5W/m-K