Laird Technologies - Thermal Materials A18444-12
Part No.:
A18444-12
Datasheet:
A18444-12.pdf
Description:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Shipping
A18444-12 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.120" (3.05mm)
Thermal Conductivity:
7.5W/m-K