Laird Technologies - Thermal Materials A18443-15
Part No.:
A18443-15
Datasheet:
A18443-15.pdf
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Shipping
A18443-15 Specifications
Outline:
457.20mm x 457.20mm
Thickness:
0.150" (3.81mm)
Thermal Conductivity:
7.5W/m-K