Laird Technologies - Thermal Materials A18145-17
Part No.:
A18145-17
Datasheet:
A18145-17.pdf
Shipping
A18145-17 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.170" (4.32mm)
Thermal Conductivity:
1.2W/m-K